17 травня 2021 року відбудеться чергова сьома сесія Підгаєцької міської ради VIII скликання

17 травня 2021 року о 10.00 год в сесійній залі Підгаєцької міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська, 8 відбудеться  чергова сьома сесія Підгаєцької міської ради VIII скликання.

На розгляд сесії заплановано винести наступні питання:

1. Про благоустрій міста і сіл Підгаєцької міської територіальної громади.

2. Про розгляд клопотання депутата Підгаєцької міської ради Цяпи С.С. стосовно внесення змін до регламенту Підгаєцької міської ради восьмого скликання.

3. Про порядок підготовки питань на сесію міської ради, оформлення рішень.

4. Про наглядові ради комунальних підприємств Підгаєцької міської ради.

5. Про затвердження  Порядку прийняття    та    розгляду    повідомлень про    можливі       факти       корупційних або         пов’язаних         з         корупцією правопорушень та  Порядку запобігання та            врегулювання             конфлікту інтересів    у  Підгаєцькій міській раді та її    виконавчих   органах.

6. Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Підгаєцької міської ради.

7. Про припинення комунального підприємства Підгаєцької міської ради «Підгаєцький землевпорядний центр».

8.  Про  стан виконання міського бюджету за  1 квартал 2021 року

9.  Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

10. Про затвердження напрямків використання коштів цільового фонду соціально-економічного розвитку Підгаєцької міської ради.

11. Про громадське обговорення.

12. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Підгаєцької міської територіальної громади на 2021 рік.

13.Про надання згоди на прийняття  майна із спільної власності територіальних громад сіл, cелищ та міст Тернопільського району до

комунальної власності Підгаєцької міської територіальної громади.

14.Про затвердження розпорядження міського голови про створення комісії з розгляду та вирішення земельних спорів та Положення про комісію з розгляду та вирішення земельних спорів.

15. Про внесення змін до структури комунального закладу «Культурно-бібліотечний центр» Підгаєцької міської ради.

16.Про звільнення з посади директора Будинку культури Підгаєцької міської ради Доскоча В.І. та передачу майна

17. Про звільнення з посади директора централізованої бібліотечної системи Підгаєцької міської ради Машталір Л.В.та передачу майна.

18. Про упорядкування структури комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Підгаєцької міської ради.

19.Про надання дозволу на зняття з балансу та списання шкільного автобуса марки СТРИЙ-АВТО А-075 Підгаєцької міської ради.

20. Про розгляд земельних питань.

21. Різне.

На сесію запрошуються депутати Підгаєцької міської ради