Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш прибув з робочим візитом на Підгаєччину

Дата: 07.05.2021 18:02

Сьогодні 7 травня 2021 року на Підгаєччину з робочим візитом прибув голова Тернопільської  ОДА Володимир Труш, а також заступник начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення – завідувач сектору медико-профілактичної роботи Ольга Ярмоленко, керівник апарату облдержадміністрації Світлана Безпоповцева , заступник голови Тернопільської РДА  Микола Михайлів.

На зустрічі  були присутні: Підгаєцький міський голова Ігор Мерена,   заступник міського голови з питань діяльності виконавчих  органів Надія Лучка, головний лікар КНП «Підгаєцька ЦМЛ» Ігор Кушнір, директор КНП « Центру первинної  медико-санітарної допомоги» Підгаєцької міської ради Богдан Виваль, сімейні лікарі та весь  медичний персонал.

Володимир Труш передав колективу амбулаторії первинної медичної допомоги  декларацію про готовність об’єкту.

Сімейні лікарі вже з наступного тижня зможуть приймати пацієнтів у нових кімнатах денного стаціонару. У амбулаторії є все необхідне обладнання, в тому числі і кисневі концентратори. Також всі, хто бажає вакцинуватися проти COVID-19, зможуть це зробити у пункті щеплення, яке облашноване в амбулаторії.

Нагадаємо, що будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги було розпочато у грудні 2018 року за кошти субвенції держбюджету у співфінансуванні з місцевим бюджетом. Замовником будівництва  у 2018 році було Управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації, а також Староміська сільська рада. Генеральним підрядником будівництва даного об’єкту виступило ТОВ « ІНТЕНСБУД», а генеральним проектувальником -  ТОВ « БУД- ПРОЕКТ».

Нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини  забезпечить комфортне медичне обслуговування з якісним обладнанням мешканців громади під контролем кваліфікованих сімейних лікарів та всього медичного персоналу.