Серце матері – це безодня, у глибині якої завжди знайдеться прощення!

• 2076

Дорогі матері!

У цей сонячний травневий день очі усіх матерів сяють по-особливому, адже сьогодні День матері і всі матері отримують вітання від своїх найрідніших.

Мама- це  найдорожча  і наймиліша людина у світі.

Мама- це Берегиня сімейного вогнища. Мама- це Ангел- Охоронець для своєї донечки чи сина.

Материнське серце – це океан любові і щедрості, океан добра і теплоти, океан ласки і турботи.

Материнство – це дар Божий, велике щастя, але водночас і важка повсякденна праця і велика відповідальність.

Мистецтво материнства- навчити дитину мистецтва жити.

( Е. Хеффнер) А життя прожити – не поле перейти, тому добрі настанови і поради матусі зажди допомагають при різних обставинах . У цей нелегкий час війни на сході материнські молитви оберігають наших воїнів від смертельних куль.

Тож, дорогі та рідні матері, у цей особливий  день прийміть найщиріші вітання із нагоди свята.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, море посмішок та натхнення.

Нехай чуйне материнське серце завжди буде спокійно битися в унісон  із радістю,успіхом і гордістю за своїх дітей !

Нехай Господь Бог дарує свої ласки та терпіння, бо без нього нелегко нести почесне звання « Мама»!

З повагою міський голова Ігор Мерена та весь колектив Підгаєцької міської ради!Фото без опису