До уваги жителів громади!
До уваги жителів громади!
16 травня 2021 року запрошуємо Вас у Будинок культури на святковий звітний концерт Підгаєцької державної музичної школи, присвячений Дню матері. Початок концерту о 15.00 год.
До уваги жителів громади!
16 травня 2021 року запрошуємо Вас у Будинок культури на святковий звітний концерт Підгаєцької державної музичної школи, присвячений Дню матері. Початок концерту о 15.00 год.
Забулись пароль? Система відновлення пароля
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Вже зареєстровані? Увійти