Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Підгаєцької міської ради «Автотранспортне підприємство «Підгаєцьке»

Підгаєцька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  директора комунального підприємства Підгаєцької міської ради  «Автотранспортне підприємство «Підгаєцьке».

Громадянство України.

Вільне володіння державною мовою.

Освіта  - вища відповідного професійного спрямування, ступінь вищої освіти не нижче магістра

Досвід роботи -  досвід роботи не менше п’яти років.

Знання сучасних інформаційних технологій: володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Знання законодавства: знання чинного законодавства України.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- особову картку (ф.П-2), автобіографію;

- копію паспорта громадянина України;

- копію документу про освіту;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи не менше п’яти років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист довільної форми;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік (в електронному вигляді на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції);

- перспективний план розвитку комунального підприємства.

Особа, яка виявила бажання  взяти участь у конкурсі може надати інші документи, що можуть підтвердити її професійні та/або моральні якості.

Строк подання документів – 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються за адресою: 48000, м. Підгайці,  вул. Шевченка,39.