Відбулося засідання виконавчого комітету Підгаєцької міської ради

Дата: 14.05.2021 21:29

• 14 травня 2021 року під головуванням міського голови Ігоря МЕРЕНИ відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 26 членів виконкому. На порядок денний було винесено 14 питань.

Члени виконкому розглянули та прийняли рішення щодо надання дозволу на виїзну торгівлю, затвердили Акти комісії з розгляду земельних спорів, впорядкували відомості щодо розташування об»єктів нерухомого майна.

• На засіданні розглянули  проєкт рішення  щодо створення ланки цивільного захисту та затвердили Положення про нього . Створили місцеву комісію з питань евакуації при Підгаєцькій міській раді.

Прийняли рішення щодо плану заходів на 2022-2024 роки та схвалили Звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2021 року .

• Також члени виконкому схвалили поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для громадської організації «Майдан Нива»