16 травня 2021 року у приміщенні будинку культури відбувся звітний концерт Підгаєцької державної музичної школи, присвячений Дню Матері!

  • 1708

   16 травня 2021 року чудовий звітний концерт підготували вчителі та учні Підгаєцької державної музичної школи у приміщенні будинку культури .

     Ведучі концерної програми звернулися до глядачів з такими прекрасними словами : «Мати...Мамуся... Ненька...З цим словом у нас пов‘язані все добре, щире, людське. Це людина, перед якою ми будемо завжди в боргу, будемо довіку цілувати  її руки, які голубили нас в дитинстві , чия душа повсякчас іде з нами по життю, підтримує нас у години радості і печалі .»

    У залі лунали чуйні пісні, проникливі вірші, які викликали сльози радості у матерів за їх талановитих дітей .

    Чудова гра дітей на різних музичних інструментах захоплювала подих глядачів.

   Також жваві сучасні та народні танці у виконанні танцювальних колективів музичної школи викликали бурхливі оплески та емоції.

    Директор державної музичної школи Василь Задорожний вручив атестати випускникам,  які наполегливо навчались  протягом довгих років.

   Заступник міського голови Надія Лучка щиро подякувала за святковий настрій, який подарували всім глядачам вчителі та учні музичної школи. Талановита молодь музичної школи - це гордість нашої громади . Надія Лучка висловила надію, що учні, випускники і надалі розвиватимуть  свої таланти, щоб ми мали можливість вболівати за Підгаєччину  на шоу « Україна має таланти »!

   Також із словами вдячності звернулась і вчитель англійської мови Підгаєцької гімназії Олександра Миколаївна Кальба , яка не могла стримати емоцій від побаченого! Вона подякувала матерям за виховання таких прекрасних дітей!

Вся Підгаєцька громада щиро дякує дирекції, вчителям та учням  музичної школи за чудовий настрій та позитивні враження !