До відома жителів Підгаєцької міської територіальної громади

Дата: 25.05.2021 16:59

Підгаєцька міська рада повідомляє жителів Підгацької міської територіальної громади про початок громадського обговорення проектів рішень ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Підгаєцької міської ради на 2022 рік" та "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Підгаєцької міської ради на 2022 рік". Проекти документів розміщені на офіційному сайті Підгаєцької міської ради https://pidgayci-miskrada.gov.ua/ в розділі "Регуляторна політика". Просимо надсилати Ваші пропозиції та зауваження на офіційну електронну пошту міської ради, або письмово упродовж місяця з моменту опублікування даного оголошення.