25 травня 2021 року пройшли громадські слухання щодо реорганізації шкіл у селах Юстинівка та Білокриниця

Дата: 25.05.2021 20:06

25 травня 2021 року  було проведено громадські слухання щодо реорганізації шкіл у  селах Юстинівка та Білокриниця. Громадські слухання пройшли відповідно до графіку.

У кожному селі на громадському слуханні було обрано головуючого, секретаря та лічильну комісію з числа  зареєстрованих осіб.

У ході громадських слухань було прийнято наступні рішення:

1. у селі Юстинівка  жителі села, які  зареєструвалися  на громадське слухання, висловили  свою позицію і одноголосно проголосували проти реорганізації Юстинівської  загальноосвітньої школи I ступеня;
  2. у селі  Білокриниця громадські слухання призупинено.

Всі думки, пропозиції та побажання  жителів даних сіл внесено у протоколи громадських слухань  та буде враховано при прийнятті рішень щодо подальшої роботи цих шкіл.