Дата: 27.05.2021 12:02

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Нарахування та сплата податку на нерухомість та земельного податку фізичними особами» відбудеться в п’ятницю  28 травня   2021  року у приміщенні Підгаєцької ДПІ  Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області з 11.00 до 12.00 год..

На запитання платників податків відповідатиме начальник Підгаєцької Державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Тернопільській області Северин Ольга Ярославівна  за номером телефону 03542  (2-11-30).