Особливості особистого прийому громадян у Бережанській окружній прокуратурі на час дії карантину

Дата: 27.05.2021 14:56

ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ ТА ЗАПИТУВАЧІ ІНФОРМАЦІЇ!
Відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147, ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ДОПУСК ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ТА ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ЇХ РОБОТИ.
У зв’язку з цим на час дії карантину на всій території України ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ, ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ, ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ.
Водночас звернутися до Бережанської окружної прокуратури Ви можете:
1) з письмовим зверненням:
– поштою на адресу Бережанської окружної прокуратури: вул. Пирогова, 5а, місто Бережани, 47501;
– через скриньку за адресою: вул. Пирогова, 5а, місто Бережани, 47501 (вхід до адміністративної будівлі);
– шляхом подання електронного звернення за визначеною формою zvern.berezhany@tern.gp.gov.ua (крім депутатських звернень та запитів);
– зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» - (03548)-2-13-43.
2) із запитами на публічну інформацію:
– поштою (на адресу Бережанської окружної прокуратури: вул. Пирогова, 5а, місто Бережани, 47501);
– на електронну пошту: zvern.berezhany@tern.gp.gov.ua
– зателефонувавши за номером телефону (03548)-2-13-43.

Враховуючи ситуацію, яка вимагає дотримання правил карантину, просимо обрати сприятливий час для направлення звернень та запитів на адресу органів прокуратури, а також з розумінням віднестись до можливих випадків більш тривалого строку їх розгляду ніж той, що передбачений чинним законодавством.
ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ!
БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я ВАМ ТА ВАШИМ РОДИНАМ!

Керівник
Бережанської окружної прокуратури                                                 І. Кренцель

Нагірна,21443