На Підгаєччині особу засуджено за неправдиве повідомлення про вчинення злочину

Дата: 27.05.2021 15:00

Підгаєцьким районним судом, за принципової позиції Підгаєцького відділу Бережанської окружної прокуратури, засуджено жительку одного з сіл Підгаєцької територіальної громади, яка неправдиво повідомила про злочин.
Так, на початку січня 2021 року зловмисниця повідомила на спецлінію «102» про те, що її колишній співмешканець викрав у неї особисті речі. В ході досудового розслідування встановлено, що ця інформація, як і подія, не підтвердилася. Працівникам поліції жінка пояснила, що зателефонувала на лінію «102» та повідомила про крадіжку з метою помсти співмешканцю.
         Прокурор акцентував увагу на тому, що розслідування злочинів за неправдивими повідомленнями призводить до затрачання ресурсів правоохоронних органів, в тому числі матеріальних, які могли б бути спрямовані на розслідування та розкриття реальних злочинів, в тому числі тяжких та особливо тяжких.
Суд погодився з позицією державного обвинувача та призначив їй покарання в межах інкримінованої статті КК України.

Керівник
Бережанської окружної прокуратури                                                 І. Кренцель

Нагірна,21443