Графік прийому громадян у Бережанській окружній прокуратурі

Конституція України встановлює, що усі громадяни мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглядати звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
           При розгляді звернень працівники прокуратури керуються Конституцією України, законами України «Про прокуратуру», «Про звернення громадян», правовими актами, виданими Генеральним прокурором України.
Зокрема, наказом керівника Бережанської окружної прокуратури №19 від 13 лютого 2017 року «Про затвердження графіку особистого прийому громадян керівництвом Бережанської окружної прокуратури Тернопільської області» затверджено графік особистого прийому громадян у Бережанській окружній прокуратурі у зв’язку зі змінами структури органів прокуратури та відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», з метою створення оптимальних умов для реалізації громадянами своїх законних прав та інтересів.
          Так, особистий прийом  громадян  керівником Бережанської окружної прокуратури Кренцелем І.М. проводиться за наступним графіком:
-    у Бережанській окружній прокуратурі (вул. Пирогова 5 А, м.Бережани) - щовівторка з 09.00 : 12.00 год.;
-    у Підгаєцькому відділі Бережанської окружної прокуратури(вул. Шевченка, 28, м. Підгайці) - перша  середа  місяця з 09.00 : 12.00 год.;
-    у  Зборівському  відділі Бережанської окружної прокуратури (вул. Богдана Хмельницького, 47 м. Зборів) – третя   середи      місяця  з   09.00 : 12.00 год.

Керівник
Бережанської окружної прокуратури                                                 І. Кренцель

Нагірна,21443