У селах Волиця і Яблунівка пройшли громадські слухання щодо реорганізації шкіл

Дата: 27.05.2021 22:27

27 травня 2021 року у селах Волиця і Яблунівка відбулися громадські слухання щодо реорганізації  загальноосвітніх  шкіл I ступеня у цих селах.

У кожному селі із числа присутніх і зареєстрованих осіб було обрано комісію громадських слухань  у складі голови, секретаря та лічильної комісії.

У ході громадських слухань жителями  села Волиця, які зареєструвались, було прийнято наступне рішення :  за реорганізацію школи шляхом приєднання до Голгочанської ЗОШ I-III ступенів  проголосували  « за» -0, « проти» -2, «утримались»- 9 осіб .

У селі Яблунівка жителі одноголосно проголосували проти реорганізації школи .

Мешканці кожного села висловили свої пропозиції та побажання, які занесено у протокол засідання, і буде враховано при  подальшому прийнятті рішення по даному питанні.