28 травня 2021 року відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді

28 травня 2021 року відбулося засідання  місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді.

У ході комісії було розглянуто такі питання:

1. Про стан епідемічної ситуації на території Підгаєцької міської ради та дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 .

Доповідачі:

Виваль Богдан- головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької міської ради.

Романів Михайло- завідувач санітарно-гігієнічного  відділенням Бучацького міжрайонного відділу ДУ ТОЛЦ МОЗ  України;

2. Стан протипожежного водопостачання Підгаєцької міської ради

Доповідач:

3. Стан забезпечення пожежної безпеки закладів освіти Підгаєцької міської ради.

Доповідач:

4. Стан підготовки місць масового відпочинку людей на водних об’єктах Підгаєцької міської ради

Доповідач:

5. Стан функціонування навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Доповідач:

6. Про стан та заходи щодо забезпечення у 2021 році пожежної та техногенної безпеки у лісах, на сміттєзвалищах, сільськогосподарських угіддях (у тому числі в період воскової стиглості збіжжя, під час збирання та зберігання врожаю).

Доповідач:

Кулявий Василь - начальник  Підгаєцького  районного сектору   У ДСНС у Тернопільській області.

За підсумком засідання  комісія вирішила вжити всіх заходів щодо покращення  епідемічної ситуації, забезпечити належним чином пожежну безпеку закладів освіти Підгаєцької міської ради  у 2021 році, а також пожежну та техногенну безпеку у лісах, на сміттєзвалищах, сільськогосподарських угіддях.

Особливо комісія акцентувала увагу на вакцинації жителів громади і прийняла рішення  провести більш інтенсивну інформаційно-роз'яснювальну кампанію щодо важливості вакцинації населення.