У Підгаєцькій міській територіальній громаді вакцинація набирає обертів!

Чим небезпечна хвороба  COVID-19?

Перебіг хвороби СOVID-19 може супроводжуватись великою кількістю ускладнень і навіть призвести до смерті.

Довгостроковим наслідком перенесеної хвороби може стати так званий «пост- ковідний синдром»: надмірна втомлюваність, слабкість, когнітивні розлади, порушення дихання та ковтання, стійкий кашель та психологічні проблеми.

Чому важливо вакцинуватися проти СOVID-19?

Вакцинування допоможе сформувати імунітет до вірусу, що захистить вас від інфікування чи важкого перебігу хвороби.

Чи доступна вакцина для пересічного жителя громади?

Так, вакцина Коронавак безкоштовно доступна кожному жителю Підгаєцької громади, хто має бажання вакцинуватись.  Даною вакциною потрібно щепитися 2 рази з різницею у 14 днів.

Куди потрібно звертатися, щоб вакцинуватися?

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь ласка,  до сімейного лікаря або в органи місцевого самоврядування.