Сьогодні, 1 червня 2021 року, діти пільгових категорій Підгаєцької міської територіальної громади беруть участь у заходах святкової програми до Міжнародного дня захисту дітей!

Сьогодні, 1 червня 2021 року  за участю  керівництва  Тернопільської ОДА, діти пільгових категорій Підгаєцької міської територіальної громади  беруть участь у заходах святкової програми до Міжнародного дня захисту дітей в приміщенні торгового центру "Подоляни".

На свято із нашої громади поїхали  діти із числа таких соціальних категорій  в порядку пріоритетності:

- діти загиблих учасників АТО/ОСС;

- діти померлих учасників АТО/ОСС;

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти в складних життєвих обставинах.

Бажаємо нашим дітках приємно провести час, отримати океан незабутніх вражень і море позитивних емоцій! Нехай дитинство цих дітей буде щасливим і безтурботним, незважаючи на виклики долі...