Щиро вітаємо Василя Тронку, депутата Підгаєцької міської ради, з 55-річним ювілеєм!

Дата: 01.06.2021 10:12

Щиро вітаємо Василя Тронку, депутата Підгаєцької міської ради, з 55- річним ювілеєм!

Ви перегорнули ще одну сторінку своєї книги «Життя» і у цей день хочеться побажати Вам, щоб новий  розділ був захоплюючим, переповнений цікавими подіями  та веселими  подорожами.

Нехай  кожен день, незалежно від погоди за вікном, приносить  душевне тепло, радість, щастя та мир. Нехай здоров’я буде богатирським, дохід — стабільним, дім — затишним, друзі — вірними, робота — цікавою.  Нехай Вас завжди оточує любов і у всьому супроводжує удача!

Бажаємо, щоб у Вашому житті було якомога більше позитивних, яскравих емоцій, приємних моментів і постійного кругообігу  радісних подій!

Щоб оточували тільки улюблені, рідні, дорогі серцю люди! Нехай це свято дарує красиву мрію, веселий настрій, чудові ідеї, а Господь благословляє у всіх ваших починаннях! Многая літа!

З повагою міський голова Ігор Мерена , депутатський корпус  та весь колектив Підгаєцької міської ради!