У Підгайцях на майдані Незалежності відбувся святковий концерт та благодійний ярмарок до Міжнародного дня захисту дітей!

Дата: 01.06.2021 16:16
Кількість переглядів: 1979

1 червня 2021 року на майдані Незалежності у нашому мальовничому місті Підгайцях відбувся  святковий концерт, присвячений Міжнародному дню захисту дітей під назвою «Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу».

Чудову концертну програму підготували працівники Народного Дому. Також у святковому дійстві  взяли участь дитячі колективи Підгаєцької державної музичної школи та Центру дитячої та юнацької творчості. Пронизливі пісні та запальні танці викликали захоплення у глядачів, а веселий сміх та гомін дітлахів  радував серце батьків та всіх присутніх.

Оленою Кулик, Галиною Жибак, Ольгою Радіоновою та Надією Нікітюк  у рамках концертної програми було організовано благодійний ярмарок по збору коштів хворій дитині Арсену Борису.

Надія та Юрій Борис звернулись із словами вдячності до всіх небайдужих людей, хто долучився до акції  « Help_ Arsen_SMA». Молоді батьки не могли приховати сльози радості і поділилися неймовірною новиною про те, що збір коштів закрито, адже Арсенчик виграв препарат для лікування в лотерею!

За словами Олени Кулик, всі  кошти зібрані на сьогоднішньому благодійному ярмарку, порівно розділять між двома іншими хворими дітьми на СМА. Також іншу суму грошей у розмірі 32 тис. грн. і 200 доларів США, яку ще не вручили наші волонтери батькам Арсенчика, передадуть онкохворій жінці із села Литвинів.

Із Міжнародним днем захисту дітей привітав Підгаєцьку громаду і міський голова Ігор Мерена, котрий подякував діткам за прекрасний концерт і святковий настрій, який вони подарували всім присутнім на майдані. Міський голова  побажав дітлахам  міцного здоров'я, щасливого дитинства із морем  позитивних емоцій та океаном  незабутніх вражень!