Висловлюємо щирі співчуття депутату Підгаєцької міської ради Ганні Цяпуті та діловоду Мужилівського старостинського округу Надії Чемерис з приводу смерті брата та чоловіка Петра

Міський голова Ігор Мерена, колектив Підгаєцької міської ради та весь депутатський корпус висловлює щирі співчуття депутату Підгаєцької міської ради Ганні Цяпуті та діловоду Мужилівського старостинського округу  Надії Чемерис з приводу смерті брата та чоловіка Петра.

У цей скорботний час нехай Господь дає родині та близьким сили перенести біль важкої втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Вашого брата та чоловіка Петра назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.

Просимо Всевишнього дати сил  перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.

Вічна пам'ять ...