Висловлюємо щирі співчуття депутату Підгаєцької міської ради Ганні Цяпуті та діловоду Мужилівського старостинського округу Надії Чемерис з приводу смерті брата та чоловіка Петра

Дата: 09.06.2021 16:50

Міський голова Ігор Мерена, колектив Підгаєцької міської ради та весь депутатський корпус висловлює щирі співчуття депутату Підгаєцької міської ради Ганні Цяпуті та діловоду Мужилівського старостинського округу  Надії Чемерис з приводу смерті брата та чоловіка Петра.

У цей скорботний час нехай Господь дає родині та близьким сили перенести біль важкої втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Вашого брата та чоловіка Петра назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.

Просимо Всевишнього дати сил  перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.

Вічна пам'ять ...