Вітання міського голови Ігоря Мерени із світлим днем Господнього Вознесіння!

Дата: 10.06.2021 08:57

Щиро вітаю  жителів Підгаєцької громади та всіх християн із величним святом Господнього Вознесіння!

Протягом сорока днів Ісус з’являвся своїм учням і проповідував слово Господнє, розповідав про сутність християнського життя та важливість дотримання Десяти Заповідей, які є ключем до воріт Вічності.
Вознесіння Господнє символізує перемогу Добра над Злом , Світла над Темрявою, Безсмертя над Забуттям…
Нехай ваша душа буде чистою, а серце – люблячим. Нехай Господь завжди охороняє вашу родину від зла і негоди. Нехай приклад Ісуса освітлює Ваш шлях, робить його істинно праведним і нагороджує любов’ю.
Бажаю Вам здоров’я, щастя, добра, затишку, достатку та чудового настрою. Бажаю Вам отримувати задоволення від кожного дня і не забувати дякувати Господу за кожну прожиту хвилину!