Сьогодні, 18 червня, у Народному домі напередодні Дня медичного працівника відбулися святкові заходи !

Дата: 18.06.2021 18:54

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлась би медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів .

Напередодні Дня медичного працівника у Народному домі відбулися святкові заходи :  концерт, організований  працівниками Народного дому,  та нагородження почесними  грамотами  за сумлінну працю, вагомий внесок та високий професіоналізм  працівників медичної сфери.

Ведуча заходу Галина Жибак звернулась до присутніх медичних працівників у залі із такими зворушливими словами: « Ваша праця воістину героїчна і гуманна – зцілювати, повертати людям здоров’я , рятувати життя. Особливо зараз, в час пандемії COVID-19, ризикуючи своїм життям і здоров’ям,  ви працюєте на межі надлюдських можливостей ».

Також із словами вдячності до медичних працівників звернулися голова Підгаєцької міської ради Ігор Мерена, заступник керуючого справами виконавчого апарату Тернопільської районної ради Андрій Колісовський , директор КМП «Підгаєцька ЦМЛ»  ПМР  Ігор Кушнір та  головний лікар   комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Підгаєцької міської ради»  Богдан Виваль.  Вони наголосили на героїчній праці всіх медичних працівників у період спалаху коронавірусної  інфекції та побажали всім міцного здоров’я та Божого благословення!