Відновлюємо комунальні дороги у селах Підгаєцької громади: діяльність новоствореного КП "Дорожнє"

Дата: 23.06.2021 16:15

Стан доріг  державного та місцевого значення перебувають відверто у не найкращому стані і потребують ремонту та чимало коштів для їх відновлення.

Ремонт комунальних доріг взято під особистий контроль міського голови Ігоря Мерени. За його ініціативи було створено КП «Дорожнє» і відповідне рішення підтримав депутатський корпус Підгаєцької міської ради.

КП « Дорожнє» під керівництвом Ігора Раїнчука за місяць часу  з початку створення проклало кам’яну дорогу протяжністю 2 км у селі Червень. Також зроблено земляні роботи і проведена підсипка кам’яними матеріалами дороги у селі Завалів  до духовного центру «Кам’яна гора» .   Наступне село, у якому КП «Дорожнє» планує проводити ремонт комунальних вулиць- це село Носів.

Маємо надію, що у найближчому майбутньому , КП «Дорожнє» проведе ремонт комунальних доріг і вулиць у кожному селі нашої громади!