Підгаєцький аграрний ліцей прощався із своїми випускниками

Дата: 30.06.2021 13:59

30 червня відбувся випускний у Підгаєцькому Професійному аграрному  ліцеї . Цей день став хвилюючим для  випускників закладу, адже у ньому переплелися світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Залишилися позаду тисячі великих і малих подій, з яких було зіткане неповторне ліцейне життя. Кропітка праця випускників над здобуттям освіти та професії не була марною.Галина ДУДА, начальник управління освіти Підгаєцької міської ради нагородила випускників   дипломами , а також учні  були нагороджені відзнаками та грошовими преміями  за особливі успіхи у навчанні.

Радість свята з випускниками розділили і викладачі та майстри, батьки, друзі. З привітаннями та побажаннями успішного початку робітничої кар’єри до ліцеїстів звернулися директор Ігор Мицьо, всечесні отці- о.Петро Федів та о.Микола Мидляк., від імені міського голови Ігоря МЕРЕНИ привітала випускників Ірина БАРАН, керуюча справами(секретар)виконкому,яка ,вітаючи  випускників, подякувала педагогам  за відмінну, щоденну роботу, адже  професійний аграрний ліцей на обласному рівні виглядає достойно. Сьогодні, можливо, не кожен із випускників визначився зі своїм майбутнім." Хочу сказати слова на адресу тих, хто хоче піти працювати на виробництво. Я розумію ваші тривоги, адже знайти роботу сьогодні не зовсім просто. Та я сподіваюся, що вам все вдасться. Я впевнена , що знання, отримані в ліцеї, знадобляться кожному з вас! " ,наголосила вона!

Нехай щасливою для вас, випускники, буде дорога у самостійне життя!