Щиро вітаємо із 60- річним ювілеєм депутата Підгаєцької міської ради Кидонь Лесю Сергіївну!

Дата: 30.06.2021 16:45

60 – серйозна і красива дата! Бажаємо сміливо переступити її та впевнено йти вперед.

Нехай Ваш  будинок буде сповнений достатку і затишку, нехай життя буде наповнене тільки яскравими фарбами, веселими нотами та красивими квітами.

Нехай душа буде наповнена гармонією і спокоєм, а в очах відбивається тиха гавань, наповнена мудрістю і вірою – вірою в те, що в 60 років життя дуже прекрасне і дивовижне, і в ньому немає місця для смутку й печалі.

Нехай в житті буде багато радості, посмішок і сміху. Удачі, везіння вам і вашій родині!

В  такий теплий сонячний день хочемо побажати Вам міцного здоров’я, безмежного  щастя, поваги від рідних та підтримки від друзів. І нехай Господь оберігає Вас і Ваших рідних! Многая літа!

Міський  голова Ігор Мерена, колектив  Підгаєцької міської ради та весь депутатський корпус!