Відтепер отримати адміністративну послугу стало ще простіше!
Центр надання адміністративних послуг Підгаєцької міської ради інформує, що відтепер отримати адміністративну послугу стало ще простіше!!! Здійснити оплату за будь-яку адмінпослугу вже можна безпосередньо в приміщенні відділу ЦНАП в платіжному терміналі. Окрім оплати за адміністративні послуги тут також можна здійснити оплату комунальних платежів, податків та зборів, поповнити мобільний телефон, поповнити пластикову карту будь-якого банку та інше. Зручність, швидкість та ефективність надання адмінпослуг- це ті принципи, якими Центр надання адміністративних послуг завжди керується у роботі з клієнтами!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04058462/a4c78965a2085a87b6aeb02f25fd96a3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04058462/8e1a4e7ddc610320f7a1fde0df2c9ae5.jpg)