Міський голова Ігор Мерена вітає Підгаєцьку громаду із світлим днем Святих Апостолів Петра і Павла!

Дата: 12.07.2021 09:02

12 липня християнський світ відзначає  свято Святих Верховних Апостолів  Петра й Павла. Апостоли Петро і Павло -  учні Ісуса Христа, що після смерті й воскресіння Сина Божого почали проповідувати й поширювати вчення Євангелія по всьому світу.

Від щирого серця вітаю вас із цим величним  святом! Нехай  молитви Петра й Павла наповнять Ваші серця любов’ю до ближнього та щирою вірою у Господа! Миру у  домівки, спокою в душі,  здоров’я міцного !

Нехай Господь дарує свою благодать всім тим, хто носить прекрасне ім’я Петро та Павло. Нехай святі покровителі захистять від хвороб і бід, нехай життя стане веселішим добрішим, а свято подарує світлу надію! Здоров’я, любові, миру, добробуту та здійснення всіх мрій!