Сьогодні свій 50-річний ювілей святкує староста Сільцівського старостинського округу Куцибала Ірина Дмитрівна!

В цей прекрасний день від щирої душі вітаємо Вас із 50-річним ювілеєм! Вам вдруге виповнилось 25! Ви молоді, здорові і повні сил!

Нехай Ваше життя наповнюється новими фарбами з кожним днем, вогонь в очах ніколи не згасає, здоров’я не підводить, близькі не забувають. Яскравих посмішок, приємних моментів, бадьорості духу, хороших подій, великої удачі, і головне – живіть від щирого серця, подаючи приклад кожному.

Бажаємо Вам розквітати, не пам’ятати ніяких образ і частіше посміхатися, бажаємо з мудрістю серця і радістю душі зустрічати кожен новий день.  Нехай  сонячне проміння дарує Вам надію у краще майбутнє та вселяє віру у диво.  Нехай Господь дарує свої ласки та благословення  Вам і Вашим рідним!

Многая літа!

З повагою міський голова Ігор Мерена та весь колектив Підгаєцької міської ради!