Увага! Відділ державної реєстрації Підгаєцької міської ради повідомляє!

  • 1567

УВАГА!!!

       У період з 11 липня 2021 року по 10 жовтня 2021 року (включно) державному реєстратору (чи нотаріусу) необхідно подати документи, передбачені частиною четвертою статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» та здійснити оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (далі - КБВ).

       Для оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ державному реєстратору необхідно подати:

- заяву щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) - форма 2;

- структуру власності за формою та змістом відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 19 березня 2021 року №163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 8 червня 2021 року за №768/3639;

- витяг, виписку чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи - нерезидента в краіїні її місцезнаходження, - у разі коли засновником юридичної особи є юридична особа - нерезидент;

- нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу, яка є КБВ юридичної особи, - для фізичної особи - нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, - для фізичної особи - резидента.

        Оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ можна здійснити  окремою реєстраційною дією чи при вчиненні інших реєстраційних дій, що передбачають подання документів для встановлення відомостей про КБВ.

       Відділ державної реєстрації Підгаєцької міської ради знаходиться за адресою: м. Підгайці, вул. Шевченка, буд. 12;  ЦНАП: вул. Бережанська, буд. 8.

        Із зразками складання схематичного зображення структури власності можна ознайомитися на офіційному вебсайті Міністерства фінансів України у рубриці «Фінансовий моніторинг» за посиланням:

https://mof.gov.ua/storage/files/Зразки_складання_структури_власності_08_06_2021.pdf

Фото без опису