У селі Литвинів та Боків проїзд стане безпечнішим у період зливних дощів!

Дата: 14.07.2021 09:52

Директор КП«Дорожнє» Ігор Раїнчук повідомляє, що у селі Литвинів  завершилися  роботи по водовідведенню, а саме по копанні кюветів.

Як ми вже наголошували балансоутримувачем даної дороги є Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА, проте після зливних дощів дорогу замулювало на стільки, що робило неможливим проїзд для водіїв. Отже, щоб уникнути подальшого замулення і зробити проїзд безпечнішим, КП «Дорожнє» провело дорожні роботи на  автомобільній смузі, балансоутримувачем якої не являється.

Також проведено водовідведення, зроблені земляні роботи і сплановано дорожнє полотно на комунальній дорозі до цвинтаря у селі Литвинів.

Ігор Раїнчук повідомив, що такі ж роботи по водовідведенню завершуються і у селі Боків.

Наступне село, де будуть проведені дорожні роботи -  Сільце.

«Стан доріг у громаді - це болюче питання, але спільними зусиллями і разом із КП
«Дорожнє» ми будемо покращувати якість комунальних доріг, адже комфорт і безпека жителів громади - це наш пріоритет», - наголосив міський голова Ігор Мерена.