КП «Дорожнє» завершує земляні та інші роботи у селі Сільце (Нова Гребля) та розпочинає дорожні роботи у селі Новосілка!

Дата: 23.07.2021 16:34

Директор КП «Дорожнє» Ігор Раїнчук повідомляє, що у селі Сільце (Нова Гребля) розпочалися дорожні  роботи: зробили водовідвід та земляні роботи, а сьогодні, 23 липня, проводяться роботи із влаштування дорожнього полотна із щебеня.

Ігор Раїнчук додав, що у селі Новосілка також працює техніка і  розпочалися земляні  та водовідвідні роботи  по вул. Ленчівка. Наступним селом, де  КП «Дорожнє» планує стелити асфальто- бетонне полотно -  село Старе Місто,  вул. Польова.

Ми впевнені, що спільними зусиллями міського голови Ігоря Мерени та жителів громади, а також за допомогою КП «Дорожнє», комунальні дороги по  вулицях нашої громади з кожним днем ставатимуть все кращими і  будуть приведені у належний стан.