28 липня 2021 міський голова Ігор Мерена провів робочу нараду із органами податкової служби

Дата: 28.07.2021 12:34

28 липня 2021 року,  під головуванням міського голови Ігоря Мерени відбулася робоча нарада із начальником Підгаєцької державної податкової інспекції  ГУ ДПС в Тернопільській області Ольгою Северин, заступником міського голови Надією Лучкою,  працівниками  відділу економічного розвитку,  інвестицій, розвитку підприємництва, сільського господарства та фермерства  Марією Погребнюк та  Ігорем Романовичем .

У ході наради  було обговорено ряд питань щодо:

-    податкових надходжень до місцевого бюджету з початку 2021 року;

-    формування  бази даних об’єктів нерухомого майна, що підлягають оподаткуванню;

-    формування відомостей щодо земельних ділянок, на які буде укладено договора оренди та контроль за сплатою орендних платежів;

-    ініціювання роботи щодо денетізації зайнятості

Результатом наради стало досягнення домовленостей щодо поглиблення співпраці з органами податкової служби у напрямку актуалізації даних стосовно об’єктів оподаткування. Після обговорення ряду актуальних питань та проблем було прийнято рішення вжити необхідних заходів щодо їх вирішення.