29.07.2021 року відбулося засідання конкурсної комісії

Дата: 29.07.2021 15:26

29.07.2021 року відбулося засідання конкурсної комісії при управлінні освіти Підгаєцької міської ради для відбору кандидатів на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти. Розглянуто подані кандидатами документи на відповідність вимогам статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту». Згідно рішення комісії (протокол № 1 від 29.07.2021 р.) визнано кандидатами та допущено до конкурсного відбору на посаду директора:

- Голгочанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Підгаєцької міської ради - Савка Івана Євгеновича;

- Литвинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Підгаєцької міської ради:

Перегінець Анастасію Василівну

Потурая Ярослава Степановича

Ясінську Галину Богданівну

- Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Підгаєцької міської ради - Пекарську Ольгу Богданівну.

02.08.2021 року відбудеться ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу.

Конкурсний відбір на посаду директора комісія вирішила провести:

- 05.08.2021 р. з 9:00 по 11:30 - Голгочанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Підгаєцької міської ради;

- 05.08.2021 р. з 12:00 по 14:30 - Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Підгаєцької міської ради;

- 06.08.2021 р. з 9:00 по 15:00 - Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Підгаєцької міської ради.

Місце проведення: актова зала Підгаєцького центру дитячої та юнацької творчості.

Протокол засідання