КП «Дорожнє» завершило прокладання щебеневої дороги у селі Сільце (Нова Гребля) та розпочало дорожні роботи у селі Старе Місто (вул. Зелена)!

Дата: 04.08.2021 15:53

Директор КП «Дорожнє» Ігор Раїнчук повідомив, що у селі Сільце (Нова Гребля) завершилися  дорожні  роботи, зокрема: зроблено водовідвід, нарізано кювети та влаштоване дорожнє  щебеневе покриття.

Ігор Раїнчук також додав, що у селі Старе місто (вул. Зелена) працює техніка і  вже завершилися земляні робити.  Слід зазначити, що КП «Дорожнє»  планує прокласти по цій вулиці  дорожнє щебеневе покриття.
      Спільними зусиллями міського голови Ігоря Мерени та жителів громади, а також  за допомогою КП «Дорожнє» комунальні вулиці нашої громади стануть більш якіснішими та безпечнішими!