5 серпня 2021 року в Підгаєцькій міській раді відбулася робоча нарада за участю керівництва громади щодо розробки плану Стратегії розвитку Підгаєцької міської територіальної громади!

Дата: 05.08.2021 16:33

5 серпня 2021 року  в Підгаєцькій міській раді відбулася робоча нарада за участю керівництва громади у складі заступників міського голови Надії Лучки та Ірини Мирної, керуючої справами виконавчого комітету Ірини Баран, начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, розвитку підприємництва, сільського господарства та фермерства Марії Погребнюк та начальника відділу з питань транспорту, благоустрою, інфраструктури, цивільного захисту та охорони праці Михайла Рудого щодо розробки  плану  Стратегії розвитку Підгаєцької міської територіальної громади.

Наступним етапом має стати збір та аналіз вихідних даних щодо потенціалу громади, проведення SWOT аналізу та представлення базового варіанту Cтратегії робочій групі.

В ході наради визначені основні стратегічні цілі розвитку громади:

1.Формування сприятливого бізнес- середовища :

• розвиток малих сімейних форм господарювання, зокрема, у сфері ягідництва, овочівництва, молочного скотарства;
  • створення власних потужностей із переробки сільськогосподарської продукції;
  •  інвентаризація земель громади та об’єктів нерухомості  з метою формування відповідних інвестиційних пропозицій ;
  • формування та просування локальних туристичних продуктів на внутрішньому та міжнародному туристичному ринку.

2. Послуги для населення за європейськими стандартами:

•  провадження сучасної технології комунікацій у громаді Smart – місто;
  • оптимізація роботи комунальних підприємств громади, підвищення рівня безпеки в громаді, в тому числі, – екологічної;
  • якісні та доступні муніципальні та освітні послуги;
  • покращення стандартів медичного обслуговування населення громади.

3. Сучасна і функціональна структура та громадський простір:

• покращення транспортного сполучення і стану доріг в громаді;
  • впорядкування існуючих і створення нових рекреаційних та відпочинкових зон;
  • бюджет участі (можливість ініціативним  мешканцям громади та старостам реалізовувати власні міні проєкти у  межах своїх населених пунктів за рахунок коштів міського бюджету на конкурсній основі) ;
  • впровадження ефективного енергоменеджменту та енергомоніторингу.

Результатом наради є активізація роботи щодо розробки проєкту Стратегії та роботи структурних підрозділів міської ради щодо розробки проєкту Стратегії з метою представлення його на першому засіданні робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Підгаєцької міської територіальної громади на 2021-2027 роки.