Відбулося друге пленарне засідання десятої сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання

Дата: 06.08.2021 11:16

05 серпня 2021 року відбулося друге пленарне засідання десятої сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання.
      Депутатами розглянуто решту питань порядку денного сесії (190), які стосуються вирішення земельних питань. Ряд питань, які потребують детальнішого вивчення та обговорення, вирішено перенести на розгляд позачергової сесії Підгаєцької міської ради, яка відбудеться найближчим часом.

Також депутатами міської ради прийнято рішення про надання дозволу громадській організації « Пласт -  Національна Скаутська організація України» на встановлення меморіальної дошки в пам’ять про загиблого пластуна сеньйора праці Володимира Федорчука. Меморіальну дошку буде встановлено на будинку, в якому працював Володимир Федорчук, за адресою м.Підгайці, вул. Шевченка, 16 в м. Підгайцях.

В Різному  депутати та міський голова Ігор Мерена обговорили ряд поточних питань, які слід вирішити найближчим часом. Завершилась десята  сесія Підгаєцької міської ради спільним виконанням Державного Гімну України.