На комунальних вулицях сіл Підгаєцької громади тривають роботи по облаштуванню дорожнього щебеневого покриття

Дата: 06.08.2021 16:41

Директор КП «Дорожнє»  Ігор Раїнчук повідомив, що у селах громади  роботи по облаштуванню дорожнього щебеневого покриття  тривають. Зокрема,   у селі Старе Місто по вулиці Зеленій КП «Дорожнє» вже завершило прокладання щебеневої дороги протяжністю 0,5 км. та розпочало земляні  роботи у селі Білокриниця по вулиці Шевченка.

Слід зазначити, що у селі  Білокриниця планується влаштування дорожнього щебеневого покриття по вулиці Шевченка. Мешканці села зазначають, що є такі відрізки вулиці, що ніколи й щн бачили  щебеневого покриття, тому цю земляну дорогу, справді, важко назвати дорого   особливо у дощовий період.

Староста  Білокриницького старостинського округу Іван Чайківський наголосив, що також буде встановлений міст по даній вулиці для водовідведення.

«З кожним днем ситуація з комунальними вулицями нашої громади стає кращою і ми працюватимемо у цьому ж напрямку»,- зазначив міський голова Ігор Мерена.