11 серпня відбудеться позачергова одинадцята сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання

Дата: 09.08.2021 10:38

11 серпня 2021 року о 10.00 год в залі засідань Підгаєцької міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська, 8 відбудеться позачергова одинадцята сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання. Сесію скликано відповідно до розпорядження міського голови від 09 серпня 2021 року № 149-од.

На розгляд сесії заплановано винести питання:

1.Про  стан виконання міського бюджету за  I півріччя 2021 року.

2.Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

3.Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцької  міської         територіальної  громади на 2022-2024 роки .

4.Про внесення змін до Напрямків використання коштів цільового фонду  Підгаєцької міської ради .

5.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КСП «Підгаєцької міської ради «Підгаєцький фермер» .

6.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Сачику М.М.

7.Про поновлення договорів оренди.

8.Про вжиття заходів щодо організації та проведення інвентаризації земель комунальної власності в масивах земель сільськогосподарського призначення.

9.Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами.

На сесію запрошуються депутати Підгаєцької міської ради