Про результати конкурсного відбору

Дата: 09.08.2021 17:12

05-06 серпня 2021 року проведено конкурсний відбір кандидатів на посаду директорів Голгочанської, Новосілківської та Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Велась відеофіксація усіх етапів конкурсу. За результатами конкурсного відбору визначено переможців:
Голгочанська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Савко Іван Євгенович (протокол засідання             конкурсної комісії №2 від 05.08.2021 р.)
Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Пекарська Ольга Богданівна (протокол засідання  конкурсної комісії №3 від 05.08.2021 р.)
Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Потурай Ярослав Степанович (протокол засідання  конкурсної комісії №4 від 06.08.2021 р.)

Протокол_Голгочанська ЗОШ         Протокол_Новосілківська ЗОШ            Протокол_Литвинівстька ЗОШ