ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД (ЗМІНИ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ) ПО ВУЛ. ГЕТЬМАНА МАЗЕПИ В М. ПІДГАЙЦІ

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,    статті 5 Закону України «Про основи містобудування», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Підгаєцька міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД (ЗМІНИ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ) ПО ВУЛ. ГЕТЬМАНА МАЗЕПИ В М. ПІДГАЙЦІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Замовник містобудівної документації – Підгаєцька  міська рада.

Розробник містобудівної документації – ТОВ «Галичинапроект» м. Тернопіль                  вул.  Медова,2 .

Підстава для розроблення: рішення сесії Підгаєцької міської ради № 282  від 06 квітня 2021р.

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено  головного спеціаліста сектору з питань містобудування, архітектури, капітального будівництва та комунальної власності Підгаєцької міської ради – Швеця Р.М.  (вул. Шевченка, 39 м. Підгайці, Тернопільська область, тел. 0686779053)

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: м. Підгайці вул. Шевченка, 39 ( Підгаєцька міська рада)  в період з 12  серпня   по   12 вересня   2021 року. Порядок і час ознайомлення всі дні, крім суботи та неділі, з 9.00 до 16.00 год.

Громадські слухання відбудуться 13 вересня 2021 року о 11 год. 00 хв. за адресою                      м. Підгайці вул. Бережанська, 8 ( Зал засідань  Підгаєцької міської ради).

Зауваження та пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Зауваження  та пропозиції   можуть  подаватися  в письмовій формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу  громадських  слухань. Письмові пропозиції подаються з 12 серпня 2021 року по 12 вересня 2021 року (включно) Підгаєцькою міською радою відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555.

• поштою на адресу: Підгаєцька міська рада 48000вул. Шевченка,39,  м. Підгайці, Тернопільський район,, Тернопільська область;
  • в електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: 04058462@mail.gov.ua.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або  подані  після встановленого   органом   місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.