Про проведення громадських слухань

Дата: 12.08.2021 15:20

Для обговорення детального плану території для розміщення модульного автомобільного газозаправочного пункту на вул. Шевченка в м. Підгайці Тернопільського району Тернопільської області 10.08.2021 року були проведені громадські слухання за участі посадових осіб Підгаєцької міської ради та представників громадськості. За результатами обговорення вищевказаного детального плану присутні одноголосно вирішили підтримати розроблений проект детального плану території для розміщення модульного автомобільного газозаправочного пункту на вул. Шевченка в м. Підгайці Тернопільського району Тернопільської області та подати його на сесію Підгаєцької міської ради для затвердження.