Привітання міського голови Ігоря Мерени з нагоди святкування Дня Державного Прапора та 30 річниці Незалежності України!
Шановні мешканці громади! Дорогі земляки!
Від щирого серця вітаю Вас із Днем державного Прапора України та 30 річницею Незалежності України!
Синьо- жовтий стяг – це символ боротьби Героїв за волю та Незалежність України!
Синьо – жовтий стяг - це символ нашої держави, який майорить на різноманітних міжнародних політичних, культурних та спортивних заходах !
Синьо- жовтий стяг – це символ, який об’єднує численний народ в одну українську нескорену націю!
Кожен із нас, дивлячись на Український Прапор, відчуває велику гордість за свою Батьківщину!
24 серпня 1991 року усі українці на своїй рідній землі та у різних куточках світу з трепетом очікували прийняття Акту проголошення незалежності України!
Найзаповітніша віковічна мрія стала реальністю - українська нація зробила історичний вибір і утвердила своє одвічне прагнення до свободи, демократії, європейських та духовних цінностей!
Україна стала вільною та самостійною державою у результаті тривалої та безупинної боротьби української нації за свою ідентичність, свободу та незалежність!
Безумовно, ці роки незалежності стали справжнім випробуванням для всього українського народу. Російсько - українська війна на сході нашої держави є підтвердженням того, що боротьба за цілісність та незалежнісь України не закінчилась і процес державотворення триває й досі...
Ми, український народ, продовжуємо долати тернистий шлях, щоб зберегти свою мову, віру, суверенітет та цілісність держави. Молоді хлопці та дівчата ціною власного життя тримають над нами мирне небо і стають Героями, але, на жаль, дуже часто – посмертно…
Проте я не маю жодних сумнівів, що ми здолаємо будь-які перешкоди та труднощі на шляху зміцнення незалежності нашої держави. Більше ніхто і ніколи не затьмарить блакитне небо над золотими ланами пшеничного колосся!
Тож нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваш дім щастя, добро, затишок , мир та спокій!
Нехай не вичерпується джерело любові до рідної землі, а серце буде сповнене радістю та гордістю за нашу державу та Підгаєцьку громаду!
З Днем Державного Прапора, українська націє!
З Днем Незалежності, Україно!
З Днем Незалежності, дорога Підгаєцька громадо!
Слава Україні! Героям слава!
З повагою міський голова Ігор Мерена