29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2021 12:42

Сьогодні, 29 серпня,  українці відзначають День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Молоді хлопці віддали своє життя за нашу волю, свободу та незалежність. Відважні молоді люди йшли на свідому смерть із словами:« Ще не вмерла України ні слава , ні воля» та із синьо- жовтим стягами на плечах.

Ці трагічні події нагадують нам, українцям, що шлях до свободи, який омитий кров’ю та потом наших Героїв, важкий і тернистий.

Ми повинні ніколи не забувати про ці трагічні події у нашій історії, адже:
«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани», –  М.Т. Рильський.

Тож пам’ятаймо наших відважних Героїв, які допомагають нам тримати прапор свободи та мирне небо!

Слава Україні! Героям Слава!