Щиро вітаємо депутата Підгаєцької міської ради Юрія Пухайла з 50 річним ювілеєм!

Щиро вітаємо депутата Підгаєцької міської ради Юрія Пухайла із 50 річним ювілеєм!

50 літ- це зовсім не багато, адже попереду ще друга половина, яка вже несе в собі досвід прожитих років і життєву мудрість.

У 50 літ у Вас є надійний тил-  сім’я і перевірені часом друзі, які завжди підставлять плече у важку хвилину.

Нехай ця дата ознаменується радістю і новим натхненням, нехай цей вік принесе гармонію душі і спокій серця.

Тож бажаємо щастя, міцного здоров’я, сили, краси і молодості! Бажаємо любові, поваги, приємних вражень і довголіття! Бажаємо добра на життєвому шляху і благополуччя в домі, а також мирного неба! Нехай Господь благословляє Вас і Вашу родину!

Многая літа!

З повагою  міський голова Ігор Мерена і весь колектив Підгаєцької міської ради