17 вересня відбудеться чергова тринадцята сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання

17 вересня 2021 року о 10.00 год в залі засідань Підгаєцької міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська, 8 відбудеться чергова тринадцята сесія Підгаєцької міської ради восьмого скликання. Сесію скликано відповідно до розпорядження міського голови від 07 вересня 2021 року № 161-од.

На розгляд сесії заплановано винести питання:

1. Про затвердження  Програми захисту населення і території Підгаєцької міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного  та природного характеру на 2021-2025 роки.

2. Про затвердження змін до фінансового плану КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня» Підгаєцької міської ради на 2021 рік.

3. Про затвердження  фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької міської ради на 2022 рік.

4. Про приведення рангів посадових осіб місцевого самоврядування у відповідність до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

5. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

6.Про внесення змін до структури Підгаєцької міської ради.

7.Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

8. Про надання дозволу на розробку детального плану території гр. Доля А.М.

9. Про надання дозволу на розробку детального плану території гр. Журкевич Г.І.

10. Про надання дозволу на розробку детального плану території гр. Хомко А.І.

11. Про розгляд земельних питань.

12.Різне.

На сесію запрошуються депутати Підгаєцької міської ради