Засідання постійних комісій Підгаєцької міської ради та зміни у часі проведення 13-ї сесії Підгаєцької міської ради

Дата: 13.09.2021 15:01

Відповідно до розпорядження міського голови від 09 вересня 2021 року  № 162-од, змінено час проведення 13-ї сесії Підгаєцької міської ради восьмого скликання:

сесія розпочне роботу  17 вересня 2021 року 0 8.30 год  в залі засідань міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська,8.

Графік засідань постійних комісій Підгаєцької міської ради:

- засідання постійної комісії з питань земельних відносин та природокористування -

14 вересня 2021 року об 11.00 год в залі засідань міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська,8;

- засідання постійної комісії з питань  комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту -14 вересня 2021 року о 15.00 год в залі засідань міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська,8;

- засідання постійної комісії з питань  фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва -16 вересня 2021 року о 10.00 год в залі засідань міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська,8.

- засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, запобігання та протидії корупції, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту - 16 вересня 2021 року о 15.00 год в залі засідань міської ради за адресою м.Підгайці, вул.Бережанська,8.