Гарні дороги є мрією будь-якої громади, адже якісні дороги - це запорука економічного розвитку громади », - міський голова Ігор Мерена

Дата: 15.09.2021 10:28

Ситуація із станом  доріг у Підгаєцькій громаді з кожним днем стає кращою, адже вже декілька місяців по комунальних дорогах у  різних селах проводяться ремонті роботи .

Звичайно,  хотілося б все і одразу, але так не буває. Проте,  крок за кроком ситуація із дорогами у Підгаєцькій громаді налагоджується.

КП « Дорожнє» розпочало ремонт дороги у селі Сільце по вулиці Шкільній. Як повідомляє Ігор Раїнчук, директор комунального підприємства, вже  зроблено земельні роботи та прокладається щебенева дорога протяжністю 200 м.

Міський голова Ігор Мерена наголошує, що ремонт доріг, особливо у сільській місцевості, він тримає на особистому контролі, адже гарні дороги є мрією будь-якої громади, бо якісні дороги - це  запорука економічного розвитку громади!