У рамках святкування Міжнародного Дня Миру комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Підгаєцької міської ради презентував дитячу виставку під назвою «Творчий майдан»

Дата: 21.09.2021 14:21

У вересні 2001 року, 20 років тому, Генеральна Асамблея ООН остаточно утвердила дату святкування Міжнародного дня миру – 21 вересня.

Жити у мирі і спокої, без воїн, терактів та вибухів - це велике щастя, яке ми дуже часто недооцінюємо.

Вже протягом багатьох років Україна живе у стані війни і лише через мужність та патріотизм молодих хлопців та дівчат ми маємо можливість насолоджуватись життям під мирним небом.

Тема миру є дуже актуальною і трепетною для нас, українців, в цих сумних реаліях життя.

У рамках святкування Міжнародного дня миру комунальний  заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» ( кер. Олеся Нікітюк)  презентував дитячу виставку  «Творчий майдан» : галерею творчих малюнків і майстерню виготовлення голубів.

Роботи виконали вихованці гуртків образотворчого мистецтва та декоративно- ужиткового мистецтва . Керівники гуртків Інна Мохун та Наталія Ливак.

У цей Міжнародний день миру кожному із нас слід задуматись, а що ми зробили  задля спокою та миру на нашій рідній Землі.