Умови роботи закладів освіти Підгаєцької міської територіальної громади у "жовтій зоні"

Дата: 22.09.2021 22:05

23 вересня Україна переходить до "жовтої зони". Отже, змінюються умови роботи закладів освіти відповідно до вимог чинного законодавства.

Усі дошкільні навчальні заклади (садочки) працюють очно з дотриманням карантинних вимог. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 981 від 22 вересня 2021 року "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" учні 1-4 класів усіх шкіл громади навчаються очно з дотриманням карантинних вимог.

З 19 закладів загальної середньої освіти в Підгаєцький громаді провакциновано більше 80 відсотків колективу у 17 закладах.

З 23 вересня 2021 року призупинено освітній процес у 5-11 класах  Завалівської  ЗОШ I-III ступенів  та у 5-9 класах Носівської ЗОШ I-II ступенів у зв'язку з вакцинацією колективів закладу менше 80 відсотків.

Висловлюємо подяку за розуміння та співпрацю усім працівникам галузі освіти!