Підгаєцька міська територіальна громада бере участь у проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках Програми «ULEAD» з Європою

Дата: 23.09.2021 09:42

Підгаєцька міська територіальна громада бере участь у проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках Програми «ULEAD»  з Європою і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

21 вересня 2021 року заступник міського голови Ірина Мирна та начальник 14 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Тернопільській області Андрій Тарас взяли участь у вебінарі «Досвід Польщі з організації Добровільних пожежних команд», спікери вебінару: Агнєшка Пясецька та запрошені представники гмін Польщі.

З 249 поданих заявок у проєкт відібрано 50 громад і Підгаєцька міська територіальна громада  у тому числі.

Ми щиро дякуємо за переданий досвід і надіємось й надалі на тісну співпрацю.